Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною - дизайн нігтів матовий виконана пастеллю
Детальна інформація
+
гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною ню нігтів створює елегантний нігті в тупий тонів. Стриманий гель покриттів можуть бути застосовані до природних і штучних нігтів і ідеально підходять у поєднанні з акрилового модель змозі дизайн нігтів. Після в лікуванні та очищення поверхні нігтів на тривалий термін з верхом запечатаний пальто.
Як підготовки до нанесення гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною ню доглянуті нігті або моделей, поверхню нігтя є чистими в гель фарба роботу з чистого. Базовий пальто, що твердіють під УФ одиниці, створює відповідну pad на натурального нігтя, отриманий шар поту залишиться на цвях. УФ лак, яка доступна в різні пастельні тони, потім застосовують як традиційні лак для нігтів і вилікувати. Тепер нігтів на нігті можуть бути оброблені, або ж печатку із верхній шар можна зробити безпосередньо. Також це вилікувати, відповідно до ультрафіолету і шар поту.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.7895
Огляд
5
17
4
0
3
2
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний