Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною - дизайн нігтів матовий виконана пастеллю
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною ню нігтів створює елегантний нігті в тупий тонів. Стриманий гель покриттів можуть бути застосовані до природних і штучних нігтів і ідеально підходять у поєднанні з акрилового модель змозі дизайн нігтів. Після в лікуванні та очищення поверхні нігтів на тривалий термін з верхом запечатаний пальто.
Як підготовки до нанесення гель-лак NAIL-EON Лак для нігтів оголеною ню доглянуті нігті або моделей, поверхню нігтя є чистими в гель фарба роботу з чистого. Базовий пальто, що твердіють під УФ одиниці, створює відповідну pad на натурального нігтя, отриманий шар поту залишиться на цвях. УФ лак, яка доступна в різні пастельні тони, потім застосовують як традиційні лак для нігтів і вилікувати. Тепер нігтів на нігті можуть бути оброблені, або ж печатку із верхній шар можна зробити безпосередньо. Також це вилікувати, відповідно до ультрафіолету і шар поту.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.6296
Огляд
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний