Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
nded Метт верхній шар - Скріплення лак
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Якщо нігті або не до взуття зводиться до особистих вподобань кожного. Лак для нігтів має можливість дати красивою взуття нігті. Для тих, хто віддає перевагу Метт бажання, що, звичайно, не задовільне розв'язання не знайдено. Однак, ми можемо запропонувати вам зараз, але потрібний продукт. Наша Метт верхній шар дає вашому нігті модний Дизайн нудно. Звичайно, він зустрічає всі функції, які ви використовували від своїх традиційних верхній шар. Тут він матове, але кожен колір фарби навіть глянсовим лаків нігтів.
Наша Метт верхній шар дозволяє легко застосовувати і втілює в собі всі переваги надійного зайві фарби. Вона захищає ваші лаку від подряпин і splintering і дає новий свіжість, які повинні бути пофарбовані для нього не додаткових нещодавно фарбою нігті. Нехай кольорові лаку висушіть і потім застосовувати матовий верхній шар у зв'язку. Звичайно ви знайдете також традиційні верхній шар для нас окрім широкий спектр різних колір фарби, якщо ви хочете, щоб обрати між глянцевий і матовий нігті.
Переконати себе наших продуктів, які можуть бути вимог європейських стандартів та були вироблені на передній край UV-гель досліджень. Ми пропонуємо виробників багато років досвіду і відмінне обслуговування.

Габарити
+
0.03 Метр (м)
0.03 Метр (м)
0.073 Метр (м)
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.6667
Огляд
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний