Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp - користувацькі блиск для нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Спеціальні на NAIL-EON peel off гель-лак нігтів Ультрафіолетовий crisp те, що різних частинок були включені в гель. Металевий блискучий і в різних Колір і Розмір, вони поширюються при нанесенні на поверхню нігтя і створити окремі нейл-арту. Як звичайні лак для нігтів, покриття гель буде застосовано. Однак, вилікувати продукт під УФ світла.

Як і кожного замовлення гель нігтя обрядово також застосування NAIL-EON peel off гель-лак crisp добре. Базовий шар має використовуватися при нанесенні на природні нігті, не видаляє шар поту, отримані в ході лікування. Грунтовка забезпечує ідеальні зчеплення. Чіткі гель покриття застосовано до нігтя пензлем в тонкий шар і потім загартовані. Після того, як за допомогою контрольної лампочки УФ залишається шар поту на цвях, який з через з нашого асортименту також видалено. Цей Naildesigns укладає з печаткою. Це робиться за допомогою верхній шар.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний