Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON УФ лак для нігтів Sparkel - захоплююче дію для нігтів
Детальна інформація
+
Sparkellacke сухий нерівномірно і створення таких цікавих ефектів на поверхню нігтя. NAIL-EON УФ лак для нігтів Sparkel в різних кольорах застосовують як звичайних лак для нігтів на природних або штучних нігтях і загартовані гель-лак під впливом ультрафіолетового випромінювання.
NAIL-EON УФ нігтів польсько може Sparkel на акрилові та гелеві нігті і застосовуються на добре підготовлених натурального нігтя і виробляє так званих Sparkel або пісок ефект. Базовий шар є особливо важливим, як базу для натурального нігтя, пітливість шар залишається на цвях. Для кожного типу нігтів застосування в якості в'яжучого є обов'язком якої грунтовка гарантує, що нічого, щоб шкірка. Гель пальто застосовується як будь-які інші манікюр з пензлем, з тією різницею, що твердне продукт під УФ світла. Це створює шару, піт, які видаляються з через. Для герметизації Топ пальто також загартованої застосовується в кожному конкретному випадку. Перш ніж можна прикрасити цвях на додаток до Sparkellack з манікюрного мистецтва за запитом.


в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.3333
Огляд
5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний