Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
NAIL-EON УФ лак для нігтів Sparkel - захоплююче дію для нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Sparkellacke сухий нерівномірно і створення таких цікавих ефектів на поверхню нігтя. NAIL-EON УФ лак для нігтів Sparkel в різних кольорах застосовують як звичайних лак для нігтів на природних або штучних нігтях і загартовані гель-лак під впливом ультрафіолетового випромінювання.
NAIL-EON УФ нігтів польсько може Sparkel на акрилові та гелеві нігті і застосовуються на добре підготовлених натурального нігтя і виробляє так званих Sparkel або пісок ефект. Базовий шар є особливо важливим, як базу для натурального нігтя, пітливість шар залишається на цвях. Для кожного типу нігтів застосування в якості в'яжучого є обов'язком якої грунтовка гарантує, що нічого, щоб шкірка. Гель пальто застосовується як будь-які інші манікюр з пензлем, з тією різницею, що твердне продукт під УФ світла. Це створює шару, піт, які видаляються з через. Для герметизації Топ пальто також загартованої застосовується в кожному конкретному випадку. Перш ніж можна прикрасити цвях на додаток до Sparkellack з манікюрного мистецтва за запитом.


в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.625
Огляд
5
11
4
4
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний