Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON УФ лаку шовку - атласна і міцний нігтів
Детальна інформація
+
Шовковистою блискучі нігті підходять для щоденного використання, а також як на вечір. NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий шовк можуть бути застосовані як звичайні манікюр. Результаті твердіння УФ-світлом, цей продукт містить високу міцність і довговічність.

Лак для нігтів Ультрафіолетовий NAIL-EON є шовк для природного нігтів, що застосовуються як для нарощування нігтів, зроблені з акрилу або гелю. Базовий шар повинні бути вставлені в натурального нігтя як базовий шар, який зберіг результаті твердіння пітливість шару на поверхню нігтя. У всякому разі, грунтовка для надійного зчеплення не потрібно. Після підготовки нігтів, NAIL-EON ув-застосовується лак для нігтів шовк в потрібний відтінок і вилікувати ультрафіолетовим світлом. Відзначити, що товщина шару повинен бути тонкі, як можна домогтися на повне одужання. Пітливість шар видаляється, шовковиста кольорові нігті можуть тепер подальшої обробки різними способами. Або верхній шар як герметика застосовано негайно, або ж нейл-арту можна застосовувати перед.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний