Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
NAIL-EON Гель лак для нігтів MAGIC МАГНІТНОГО
Детальна інформація
+

Наші гель покриття мають Peel Off Лак для нігтів і смугу фарба властивості. Аргумент просто грунтовка бази пальто і, то ви можете видалити тільки нашими гель лаками через кілька днів нігтів.

Гелем може бути найкрасивіших лаку мистецтва нігтя Магія творінь. Кольорові пофарбовані нігті тепер належать до Порядку денного. Ви хочете, щоб знову і не фарби, але ваші нігті? Тоді ми маємо якраз для вас! Наші NAIL-EON гель лаку магії Магнітний дає нігті магічні зовнішній вигляд, з якого всі інші може бути зачарований. Він є дуже ідеальна на природні нігті як і штучні наших магнітні магія гель металеві гель-лак здійснити лаку у звичайному режимі або з нашого Магнітне перо або наша запис магніт тягнути делікатний візерунок. Скористатися широкий спектр кольорів для красиві нігті і покласти основні моменти. Додаток є дуже простим. Ви можете використовувати в Гель-лак як лак і вилікувати його протягом двох хвилин під UV Світло згасло. Якщо пітливість шар видаляється, робота є вже закінчується. Завдяки його мед ефект гель поширюється гладкою лаку для себе. Тому приготування не непривабливі штрихи на нігті бачити і подача робіт не потрібно. Дивитися вперед, щоб термін придатності до шести тижнів. Він це зробив, абсолютно підходить для щоденного використання на основі гелю, не splinter і є стійким до подряпин. Ви можете використовувати його на для видалення і Помаранчева палиці деревини видалити, якщо ви хочете змінити колір. Ви будете повністю захваті ця фарба. Використання Вам нашу продукцію найвищої якості, всі вимоги Європейського Стандарти є об'єктом і на передній край UV гель досліджень виготовляються.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4
Огляд
5
11
4
7
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний