Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск - ігристі нігтів
Детальна інформація
+
Хорошу підготовку цвяхів перед застосуванням NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск необхідна для досягнення кращих результатів. Вони нігті доглянутими і за зразком і загрунтувати з грунтовка для ідеального зчеплення. Натурального нігтя є загрунтовані з бази пальто, пітливість шар залишається на цвях.
Застосувати NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск як нормальний пензля лак для нігтів. Тонке покриття потім вилікував під УФ світла і розробили свої СЛЮДИ ефект. Тепер подальшу діяльність здійснюється як звичайно. Або ущільнення на очищених цвях негайно застосовується, або ж ще манікюрного мистецтва з різних елементів може бути здійснена. Пальто, яка забезпечує блиском, подряпин і тим самим довгий міцний поверхні запечатаний з верхом. Цвях нафти, що забезпечує гладкий кутикули, блискучі нігті і гарні руки рекомендується особливу обережність.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний