Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак 3 в 1 / гель-лак soak-off
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск - ігристі нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Хорошу підготовку цвяхів перед застосуванням NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск необхідна для досягнення кращих результатів. Вони нігті доглянутими і за зразком і загрунтувати з грунтовка для ідеального зчеплення. Натурального нігтя є загрунтовані з бази пальто, пітливість шар залишається на цвях.
Застосувати NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий екстремальних блиск як нормальний пензля лак для нігтів. Тонке покриття потім вилікував під УФ світла і розробили свої СЛЮДИ ефект. Тепер подальшу діяльність здійснюється як звичайно. Або ущільнення на очищених цвях негайно застосовується, або ж ще манікюрного мистецтва з різних елементів може бути здійснена. Пальто, яка забезпечує блиском, подряпин і тим самим довгий міцний поверхні запечатаний з верхом. Цвях нафти, що забезпечує гладкий кутикули, блискучі нігті і гарні руки рекомендується особливу обережність.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний