Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Soak Off гель-лак NAIL-EON Mеталеві - гель покриття з пластика для нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

NAIL-EON soak off гель-лакv нігтів Ультрафіолетовий металеві підходить для природного цвяхи, а що стосується гель або акрилової модель шари. Нігті покриваються як завжди готовий і з гель-лак для нігтів. Після лікування, покриття готовий до творчого манікюрного мистецтва або друк з верхній шар.
Soak off гель-лак покриття von NAIL-EON в металевий дивитися на добре підготовлених цвях застосовано. Важливі пальто на базі натурального нігтя буде використовуватися як лак для нігтів і лікування під УФ-лампи є чистим нігтів поверхні і бази. В результаті чого гартівне шар поту не видаляються. Підготовлені нігтів покриті вибрані NAIL-EON soak off гель-лак нігтів лаком металеві сіро зеленого або фіолетовий. Гель покриття запеклим під УФ-лампи. Пітливість шар видаляється з чистого von поверхню нігтя. В останній крок повинен бути герметичним Нейл верхню шаром. По догляду і для пишність нігті, цвях нафти nded також може бути використаний.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний