Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель-лак soak-off
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak Off гель-лак NAIL-EON Mеталеві - гель покриття з пластика для нігтів
Детальна інформація
+
NAIL-EON soak off гель-лакv нігтів Ультрафіолетовий металеві підходить для природного цвяхи, а що стосується гель або акрилової модель шари. Нігті покриваються як завжди готовий і з гель-лак для нігтів. Після лікування, покриття готовий до творчого манікюрного мистецтва або друк з верхній шар.
Soak off гель-лак покриття von NAIL-EON в металевий дивитися на добре підготовлених цвях застосовано. Важливі пальто на базі натурального нігтя буде використовуватися як лак для нігтів і лікування під УФ-лампи є чистим нігтів поверхні і бази. В результаті чого гартівне шар поту не видаляються. Підготовлені нігтів покриті вибрані NAIL-EON soak off гель-лак нігтів лаком металеві сіро зеленого або фіолетовий. Гель покриття запеклим під УФ-лампи. Пітливість шар видаляється з чистого von поверхню нігтя. В останній крок повинен бути герметичним Нейл верхню шаром. По догляду і для пишність нігті, цвях нафти nded також може бути використаний.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний