Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак 3 в 1 / гель-лак soak-off
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

гель-лак soak-off

nded premium неонові УФ-лак гель-лак soak-off nded premium неонові УФ-лак
від 4,53 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN гель-лак soak-off NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
від 2,40 € *
Неон NAIL-EON УФ-лак гель-лак soak-off Неон NAIL-EON УФ-лак
від 3,38 € *
гель-лак soak-off і УФ-лак - поєднання лак для нігтів і УФ гелі

Загальний термін фарби УФ приховує безліч різних полірує нігті з особливі властивості. Міцною як гель-лак soak-off і УФ-гель і легким у застосуванні як лак для нігтів продукт для влаштування природні нігтів і швидко стабілізації ідеально підходить. УФ лаків в різних кольорів і текстур виліковуються під світла і міцний і остаточно красивий, без Однак як модель, щоб застосовувати.


Найбільш важливі властивості фарби УФ є сили, за допомогою якого стабілізувати себе також ламкими і м'які натуральні нігті. На відміну від акрилу або гелю моделювання застосування цих покриттів, які охоплюють нігтьової пластини в тонких шарах навряд чи, нігтем і проектні роботи як і раніше, звичайно. Усуває дратівливі затримки, тому що фарба затвердівати відразу ж після роботи під гель-лак soak-off і УФ світла. Це також не потрібно часто неприємні враження на колір простору. Термін придатності аналогічна модель гель позицію до шести тижнів, в залежності від навантаження. За необхідності, ви можете легко видалити гель-лак з за remover. Як гелеві нігті світить з УФ-лак з покриттям натурального нігтя остаточно, а блискучий, поверхня міцний і стійкий до подряпин.


Спеціальне покриття з довгим міцності в кілька шарів, штрафні санкції. У діях мають натурального нігтя доглянутий, napped з буфера і знежирюється чистіше. Базовий шар є перший шар і, таким чином, основою для гель-лак soak-off і УФ-лак. Як і інші шари вони тонко пофарбовані до і індивідуально вилікувати під УФ світла. Низький шар товщиною важливо, щоб забезпечити повне лікування. Гель покриття можна застосовувати в один або більше шарів, це може бути додатково збільшити інтенсивність кольору. Потрібний вигляд досягається, верхній шар закінчити. Ущільнення покриття гарантує тривалий блиск, міцність і стійкість до подряпин.


УФ Лаки для нігтів проблематично форм, які шари моделі часто не постійно провели є ідеальними. Гель покриття навряд чи скаржилися нігтів і стабілізувався його так, що дозволяє спокійно зростання. У порівнянні з звичайної покриття лаком УФ часто, коли стрес тримає кілька тижнів і зберігає її шляхетні блиск і гладку поверхню. На nded Фарби УФ зроблені без додавання поліметилметакрилату (ММА) тому ніжний нігтьової пластини, є нігтів шкірі і підходить також для чутливих осіб для застосування.

Перегляд у в nded Інтернет-магазин і під різних марок, ефекти, кольори і текстури, щоб знайти ідеальний гель-лак soak-off і УФ-лак для будь-якого випадку! Через просте додаток природні нігті з цих продуктів можуть бути індивідуально оформлені і захоплюючих знову.

 Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний