Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Косметика / Макіяж i make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Складають Сабріна - бездоганна колір обличчя кожен день
Детальна інформація
+
Менші від висипу угрів, плями та інші Schönheitsfehlerchen в обличчя можуть бути видалені з на ефективно зробити вгору Сабріна. Після того шкіра обличчя виглядає гладкою і красивим. Непрозорість та довговічність якість складають ідеально підходить для щоденного використання.
Гладка шкіра з правом складають
Ідеальним складають підкреслює її власний тон шкіри, замість того, щоб зустрітися з ним, особисті переваги особи також піддаються. Вибравши відповідний колірного тону, що робить звичайно зробити Сабріна і малих Schönheitsfehlerchen відмінно приховані. Не тільки тон шкіри, також шкіри відігравати роль у складають виділення. Рідини складають підходить для поєднання шкіри, які, як правило, сухої шкіри повинні вибрати крем make up. Тіні повинен бути не дуже темно, тому що це робить старий, вибирає відтінок занадто яскраво, обличчя виглядає швидко блідий і хирляві.
Застосувати становлять належним чином
Як основу для зробити вгору Сабріна денний крем рекомендований, маскує охоплює темних кіл, червоний вени і невеликих зморшок і дає можливість для моделювання обличчя. Складають сама може бути застосовано потім пальця, також зволоженого Губка або пензлем. Важливо, що складають не використовується. В іншому випадку обличчя виглядає трохи як маска та над schminkt. Надто мало складають використовуваних, мова йде про плямами пігментації і нерівномірним шкіри тон.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний