Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Косметика / Макіяж i make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Оновити Indigo Руж 5 г - колір обличчя і модель
Детальна інформація
+
На Indigo Руж 5 г ідеально підходить для тонких день складають, можуть застосовуватися також для вечора, або ламінування втомленим і бліда шкіра. Обличчя плавно моделюється, виглядає свіжіше і здоровіше. Правильно застосувати Rouge дає сліпуче красивий зовнішній вигляд.

Руж - на всі руки

Правильний тон і правильна технологія Rouge можна нехай обличчя, не тільки свіжим, але також модель. Круглі обличчях з'являються менш повної, відмінною підборіддя відбувається у фоновому режимі. Для структури і моделі стриманий і матовий колір повинен використовуватися більш. Залежно від форму обличчя на Rouge застосовується потім. Довгий особи з'являються більш гармонійним, якщо колірний акцент з найвищої точки вилиць на про горизонтальний застосовується по відношенню до ліній.

Все залежить від того, правильний тон

Хоча Rouge має бути якомога яскравою і видному 1980-х, в даний час приглушеним тонів. Складають, як природний і нічим не роботи. Жінок про шкіру тип і колір волосся знайти правильний тон Rouge. Завжди це теплі червоних тонів з світло-жовтий порцію. Делікатний Роуз натяк ідеально підходять для яскравий колір обличчя, темніше типів також можна навіть глибше доступ в палітрі і вибрати Rouge в рожевому або рожевого дерева з чорним волоссям і прохолодний тон шкіри.
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний