Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Косметика / Макіяж i make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo крем блиск для губ 71 2, 7 мл - для повного і глянцеві губи
Детальна інформація
+
Губи слід підкреслити, без удаваного занадто яскравим, є використання Indigo Губи блиск 71 крему 2.7 мл ідеал. Безмасляні природні ненав'язливий день складають тонкі крем є підходять тонусу, що робить губи злегка мерехтіння.

Блиск для губ блиск і обсягу

На відміну від непрозорого помада губи блиск для губ лише тонким і легким охоплюють губи відтінків. Indigo крем блиск для губ 71 2.7 мл у світлі крем закарбованими природні губи кольору, у той же час отримати більше обсягу і спокусливі світіння. Тривалий і colorfast довго відповідальності губи блиск на губах і завжди свіжі за допомогою губкою аплікатора.

Право Колір для будь-якого типу шкіри і будь-якого випадку

У яких Колір обрана на блиск для губ, серед іншого, залежить від типу шкіри. Вирішувати правильного Колір також приводом і спорядження. Більш досконалої склад, весь мовлення є все більш спокусливим. Щоб визначити відповідні Колір до тон шкіри найлегше без прикрас. Ідеальна Колір є той, який схожий на природні губи кольору, вишуканий, або їх. На додаток до його прикрашати вплив Indigo, блиск для губ 71 зволожуючий крем 2.7 мл до речі також. Губи захищена і підтримуватися. На блиск для губ може використовуватися також як славного готово для звичайних помади.
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний