Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €

Ваша кар'єра

або як її співробітник. Завдяки інноваційним технологіям та дослідженням ми маємо не тільки найширший у світі асортимент продукції, але й розроблену фахівцями компанії продукцію та обладнання для дизайну нігтів, які значно випереджають час за показниками якості та безпечності продукції.

Приєднуйтесь до команди nded

Нам не знайоме словосполучення «відрядна робота». Ми приділяємо значну увагу задоволенню потреб наших співробітників. В нашій компанії поважають кожного співробітника незалежно від того, яку посаду він обіймає. А Ви бажаєте стати членом команди nded?

Ваш власний інтернет-магазин - на nded

Ви мрієте відкрити інтернет-магазин, але не досить чітко уявляєте, як це зробити або яку продукцію запропонувати. Довзольте нам вирішити ці питання за вас. Ми надаємо вам можливість досягти успіху у своїй справі за допомогою нашої продукції.

Її власна студія - на nded

Ви - кваліфікований майстер манікюру або навчаєтесь, щоб стати ним, і прагнете поділитися з усіма мистецтвом манікюру. Якщо так, вам слід відкрити власний салон. Ми можемо допомогти вам здійснити свою мрію за допомогою нашої продукції та консультацій!

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний